שנקבע לקפה ?
מהי מערכת ERP ? ואיזה מערכת ERP מומלצת ?
מהי מערכת ERP ? ואיזה מערכת ERP מומלצת ?
מערכת ERP היא ללא ספק אחד המעברים החדים בניהול ארגונים בעשורים האחרונים. במקום לעבוד עם למעלה מ-10 תוכנות שינהלו לכם את הארגון בחוסר סדר וחוסר יכולת השליטה המלאה מגיעה מערכת ה ERP עם כל התכונות והמודולים הנדרשים לכך על מנת לנהל את הארגון בצורה מושלמת.
מערכת ERP או בשמה המלא Enterprise Resource Planning System היא מערכת לניהול ארגונים המשמשת לעיבוד נתונים מהיר ומטפלת בכל המחלקות בארגון תחת קורת גג אחת וכמקשה אחת. מערכות ה ERP הוקמו על מנת לתת מענה לארגונים גדולים כמו משרדים ממשלתיים, בתי חולים, חברות גדולות ועם הזמן גם חברות קטנות התחילו להשתמש במערכות ERP למיניהן.

במערכת ה ERP קיימת אפשרות הטמעה ויישום של מודולים המותאמים אישית לצרכי הארגון ובכך למנוע סרבול והתעסקות עם כל מיני אופציות שאין בהם צורך כלל. מערכות ה ERP נותנות מענה לכל מחלקות הארגון כדוגמת: ניהול כספים והנהלת חשבונות, לוגיסטיקה ומחסנים, משאבי אנוש ועובדים, שיווק וסוכני שטח, ייעול ועוד.

בשוק קיימות מגוון גדול של מערכות ERP כדוגמת SAP, אורקל, מיקרוסופט, QAD, פריוריטי ועוד. מערכת ERP מומלצת היא מערכת שהצליחה לייעל את הארגון בלפחות עשרות אחוזים ובכך לייצר שליטה ובקרה מלאה על כל מחלקה וקטגוריה.

איזה פתרונות מציעה מערכת ERP

ERP - הנהלת חשבונות וכספים
הנהלת חשבונות וכספים
ERP - ניהול משאבי אנוש ועובדים
ניהול משאבי אנוש ועובדים
ERP - ניהול מלאי, לוגיסטיקה ומחסנים
ניהול מלאי, לוגיסטיקה ומחסנים
ERP - ניהול שיווק וסוכני שטח
ניהול שיווק וסוכני שטח
ERP - ניהול ציי רכב
ניהול ציי רכב
ERP - הפקת דוחות בלחיצת כפתור
הפקת דוחות בלחיצת כפתור
ERP - התממשקות לסמארטפונים
התממשקות לסמארטפונים
ERP - ניהול רכש, הצעות מחיר
ניהול רכש, הצעות מחיר

איזה פתרונות מציעה מערכת ERP

איזה פתרונות מציעה מערכת ERP
איזה פתרונות מציעה מערכת ERP

למה כדאי להשתמש במערכת ERP

השימוש במערכת ERP הופך את הארגון למקום שהרבה יותר נעים ונחמד לעבוד בו. הכל מנוהל בצורה טובה ומבוקרת וכל עובד צריך לעדכן פעם אחת מבלי לחשוש אם המידע עבר או לחלופין הלך לאיבוד. מערכת ה ERP היא מערכת מבוקרת במיוחד שבין המשתמשים העיקריים בה אפשר לראות את הארגונים הגדולים ביותר בעולם כדוגמת AMAZON, EBAY, GOOGLE, FACEBOOK, משרדים ממשלתיים, בתי חולים, חברות ענק ועוד.

מערכת ה ERP דואגת לאחסן לכם את הנתונים על גבי ענן כך שתוכלו להמשיך לעבוד מכל נקודה עם Wifi על כדור הארץ. למנהלים של ארגונים גדולים חשוב במיוחד שהארגון לא יצא מכלל שליטה גם כשהם נמצאים מחוץ למשרד ואפילו בחופשה. הטמעת ה DASHBOARD על גבי מערכת ה ERP יכול לתת לו קנה מידה של מה שקורה בארגון וכל זה בלחיצת כפתור.
למה כדאי להשתמש במערכת ERP

מה הופך את מערכת ה ERP לפופולרית כל כך

עם כניסתכם הראשונה למערכת ה ERP תבחינו במערכת שעושה פשוט הכל. מערכת שתשדרג את חווית העבודה שלכם ואת ניהול הארגון שלכם ממשהו מפרך, מעייף ולעיתים קרובות אף מתיש, לניהול נעים, מבוקר והכי חשוב שיש שליטה על הכל. אנו מסתובבים לפעמים במחסנים כדוגמת IKEA ורואים עובדים מהדור הישן מחזיקים מסופונים ומנהלים את עבודתם ביד רמה וכל זאת בעקבות חווית המשתמש שיש למערכות ה ERP להציע. אותו עובד רואה רק מה שהוא צריך לראות ומעדן בדיוק את הפריטים במלאי וכל זאת בלחיצת כפתור ממכשיר שמתממשק למערכת ה ERP.
מה הופך את מערכת ה ERP לפופולרית כל כך
תוכנת ERP

פתאום כולם מבינים את כולם!

מערכת ERP היא ללא ספק האמצעי המקשר בין המחלקות. היסטוריה של למעלה מ-20 שנות עבודה ופיתוח יצרו שפה משותפת אחת לארגון. במה זה מתבטא ? אין יותר טפסים של אקסל. אין יותר שניה שתוכנת ההנהלח"ש תעלה. תעדכן בבקשה במערכת כזאת או אחרת את מה שביצעת. אז זהו שכל אלה ועוד רבות לא יהיו קיימות יותר עם מערכת מודרנית משומנת ומשודרגת שתהפוך את העבודה בארגון למשהו שלא הכרתם ועם השנים גם לכלי שלא תוכלו בלעדיו.

פתאום כולם מבינים את כולם

-
פתאום כולם מבינים את כולם
ERP

איך זה עובד ?

כאשר ישנם ארגונים גדולים במיוחד וישנן מטלות שעובדות אצל למעלה מ-10 עובדים בארגונים אז אותו הארגון חייב להשתמש המערכת מסודרת ומבוקרת המצריכה תיעודי טיפולים וכמובן עדכוני סטאטוסים והעברת המטלה להמשך טיפול אצל עובד אחר.
לצורך ההדגמה ניקח חברה לייצור אלומיניום ונדגים את ההירכיה ואת סדר הפעולות באופן כרונולוגי.

1. פנית הלקוח
2. הצעת מחיר
3. פגישה עם סוכן מכירות
4. סגירת עסקה והעברת טיפול למודד
5. מדידה במקום והעברת טיפול לשרטט + מתכנן
6. שרטוט והפקת כתבי כמויות
7. מחסנאי מוציא מהמלאי ומעביר למחלקת צביעה במידת הצורך
8. חומרי הגלם מוכנים והסטאטוס מועבר למוכן לאספקה
9. המתקינים מעמיסים את חומרי הגלם ויוצאים להתקנה
10. לאחר ההתקנה גביית יתרת התשלום
11. הנהלת החשבונות מנפיקים חשבונית מס
12. סטאטוס הטיפול עובר לבוצע בהצלחה

זוהי רק דוגמא אחת מתוך אלפי דוגמאות שלפעמים התהליך מצריך מספר פעולות רב יותר שמחייב מערכת מבוקרת במיוחד על מנת לא לצאת משליטה.

-

-
-
Untitled Document
שמרו על קשר
054.3554463
תרשיש 15 פארק תעשיה , קיסריה
למטיס איי.טי בע"מ © כל הזכויות שמורות
יש לכם שאלה ?
השאירו הודעה ואנו נחזור אליכם בהקדם
שלח