שנקבע לקפה ?
מהי מערכת ERP ? ואיזה מערכת ERP מומלצת ?

מהי מערכת ERP ? ואיזה מערכת ERP מומלצת ?

מערכת ERP או בשמה המלא Enterprise Resource Planning System היא מערכת לניהול ארגונים המשמשת לעיבוד נתונים מהיר ומטפלת בכל המחלקות בארגון תחת קורת גג אחת וכמקשה אחת. מערכות ה ERP הוקמו על מנת לתת מענה לארגונים גדולים כמו משרדים ממשלתיים, בתי חולים, חברות גדולות ועם הזמן גם חברות קטנות התחילו להשתמש במערכות ERP למיניהן. במערכת ה ERP קיימת אפשרות הטמעה ויישום של מודולים המותאמים אישית לצרכי הארגון ובכך למנוע סרבול והתעסקות עם כל מיני אופציות שאין בהם צורך כלל. מערכות ה ERP נותנות מענה לכל מחלקות הארגון כדוגמת: ניהול כספים והנהלת חשבונות, לוגיסטיקה ומחסנים, משאבי אנוש ועובדים, שיווק וסוכני שטח, ייעול ועוד. בשוק קיימות מגוון גדול של מערכות ERP כדוגמת SAP, אורקל, מיקרוסופט, QAD, פריוריטי ועוד. מערכת ERP מומלצת היא מערכת שהצליחה לייעל את הארגון בלפחות עשרות אחוזים ובכך לייצר שליטה ובקרה מלאה על כל מחלקה וקטגוריה.
קרא את הפוסט
אפליקצית שיווק

אפליקצית שיווק

אפליקצית שיווק
קרא את הפוסט
אפליקצית מכירות

אפליקצית מכירות

אפליקצית מכירות
קרא את הפוסט
אפליקצית הפצה

אפליקצית הפצה

אם אתם מחפשים אפליקצית הפצה שתהפוך את מערך ההפצה מול המחסנאים ומול בקרת הארגון אנחנו הכתובת בשבילכם. מטיס איי טי תשמח ליישם עבורכם את המערכת שתנהל בקלות וביעילות את הארגון שלכם ותהפוך אותו למקום שנעים ונוח יותר לעבוד בו. אפליקצית ההפצה שאנו מציעים כוללת את כל הפרמטרים הבסיסיים במערך ההפצה ובמידת הצורך נדאג להתאים עבורכם גם מודולים מותאמים אישית. עם הכלים של מערך ההפצה שאנו מציעים ועם אפליקציה כל כך מתקדמת, מערך ההפצה שלכם יעבוד באופן מושלם. כאשר כל אחד מבעלי התפקידים מעדכן את שרשרת ההפצה כמו שצריך מערך ההצפה יעבוד ב-100% ללא תקלות וללא אובדן מידע חשוב. אפליקצית הפצה היא בהחלט מצרך חובה לארגונים שמכבדים את עצמם ורוצים הרבה יותר לארגון.
קרא את הפוסט
WMS

WMS

WMS
קרא את הפוסט
ניהול מחסן נכון - טיפים שיעזרו לכם!

ניהול מחסן נכון - טיפים שיעזרו לכם!

ניהול מחסן נכון - טיפים שיעזרו לכם!
קרא את הפוסט
אפליקציית טכנאים, בדיוק מה שהארגון שלכם צריך!

אפליקציית טכנאים, בדיוק מה שהארגון שלכם צריך!

אפליקציית טכנאים הייתה ידועה לפני כעשור ככלי שמשתמשים בו רק ארגוני ענק כדוגמת: בזק, חברת החשמל, מקורות ועוד. בעבר עוד לפני עידן הסמארטפונים השתמשו במחשבי כף יד (מסופונים) בכדי לעדכן נתונים בשרת הראשי ובכך למנוע המון בלאגן של כפילויות, אי סדר, חוסר שליטה ועוד. בעבר גם אפליקציות מסוג זה לא היו משוכללות כמו אפליקציות לטכנאים שקיימות היום. מלבד תאריך הפניה, פרטי הקריאה ומיקום, תוכן וסטאטוס הקריאה לא היו שם יותר מידי נתונים שאפשר לעדכן או להכניס. כיום, עם הטכנולוגיה המתקדמת התכנות והסנכרון אפליקציה לטכנאים היא ללא ספק אחד מהאלמנטים המועילים ביותר לארגון. אפליקציה לטכנאים עושה היום כל מה שטכנאי שטח צריך ואפילו יותר מזה. טיפול בקריאה, עדכון קריאה, סידור עבודה, ניהול מלאי טכנאי, שליחת מסרונים, חתימה דיגיטלית ועוד המון שנפרט בהמשך. כמובן שאם לא קיים מודול נשמח מאוד לפתח אותו עבורכם. אפליקציה לטכנאים היא בהחלט מוצר חובה בארגון. ארגונים שהחלו להשתמש באפליקציה זו מדווחים על יעילות וסדר שלא ציפו לו מעולם. לנו במטיס איי טי ניסיון של עשרות שנים ביישום אפליקציות לטכנאי שטח בכל התחומים ואנו נתאים עבורכם את האפליקציה המתאימה ביותר עבור הארגון שלכם.
קרא את הפוסט
מסופונים - מי צריך אותם ולמה הם משמשים

מסופונים - מי צריך אותם ולמה הם משמשים

המסופון הוא בעצם מכשיר הדומה מאוד לטלפון חכם שמביא איתו המון פתרונות לארגונים שונים בכל התחומים, אחוז הייעול בארגונים המשתמשים במסופונים הוא עצום וכיום המסופון הוא ללא ספק מוצר חובה בארגונים. עדכון שליחה וקבלת אינפורמציה, תוך כדי עדכון במחשבים הראשיים בצורה כל כך פשוטה הופך את הארגון למקום מסודר ונעים יותר החוסך שעות ומשאבים רבים בארגון.
קרא את הפוסט
Untitled Document
שמרו על קשר
054.3554463
תרשיש 15 פארק תעשיה , קיסריה
למטיס איי.טי בע"מ © כל הזכויות שמורות
יש לכם שאלה ?
השאירו הודעה ואנו נחזור אליכם בהקדם
שלח