שנקבע לקפה ?
מסופונים - מי צריך אותם ולמה הם משמשים
מסופונים - מי צריך אותם ולמה הם משמשים
המסופון או בשמו המוכר יותר "מחשב כף יד" הוא ללא ספק אחת מההמצאות ששינו את פני ההיסטוריה בהיבט הטכנולוגי, עוד לפני עידן הסמארטפונים הפכו המסופונים לכלי שימושי במיוחד שכללו בתוכם אפליקציות כדוגמת: יומן, ניהול מטלות, שעון, מסמכים, GPS ועוד. עם קידמת הטכנולוגיה הפכו המסופונים לכלי בלתי נפרד מחיינו.
המסופון הוא בעצם מכשיר הדומה מאוד לטלפון חכם שמביא איתו המון פתרונות לארגונים שונים בכל התחומים, אחוז הייעול בארגונים המשתמשים במסופונים הוא עצום וכיום המסופון הוא ללא ספק מוצר חובה בארגונים. עדכון שליחה וקבלת אינפורמציה, תוך כדי עדכון במחשבים הראשיים בצורה כל כך פשוטה הופך את הארגון למקום מסודר ונעים יותר החוסך שעות ומשאבים רבים בארגון.

אז למה בעצם לעבוד עם מסופונים ?

עם כניסת תודעתו של המסופון לשוק, הפך מהר מאוד המסופון לכלי יעיל במיוחד שניהול ארגון בלעדיו היה נראה פתאום כמשימה בלתי אפשרית. טכנאי שטח, סוכני מכירות, מחסנאים, אבטחה ועוד היו מעדכנים בצורה פשוטה את משימתם והעדכון היה מתעדכן מיידית בשרתים של הארגון ובכך מונע אי סדר, שעות עבודה מיותרות, ניירת בלתי נגמרת ועוב. עובדי ארגונים שהורגלו לעבודה עם מסופונים טענו לא פעם שעבודה בלעדיהם היא ללא ספק משהו שלא עולה על הפרק. מסופוני הברקוד משמשים לשליחת נתונים, עדכון נתונים, דיווח בסביבה תעשייתית ניידת הן בסביבת חוץ והן בסביבה הפנימית של הארגון.
אז למה בעצם לעבוד עם מסופונים ?

איזה פעולות אפשר לעשות באמצעות המסופון ?

הפעולות שניתן לבצע כל ידי המסופונים הן ללא ספק כמעט בלתי ניתנות לספירה אך את אלו שמשמות חברות וארגונים אפשר לציוון כדוגמת: ניהול מחסנים ומלאי, קליטת סחורה , ניהול עובדים, העברת סחורה בין מחסנים, ניהול נהגים, ניהול טכנאי שטח, ניהול סוכני מכירות, ניהול מטלות ועוד. המסופון מבצע דיווח בזמן אמת ובכך הארגון מעודכן בצורה מושלמת עם כמעט אפס תקלות.
איזה פעולות אפשר לעשות באמצעות המסופון ?
שמרו על קשר
054.3554463
תרשיש 15 פארק תעשיה , קיסריה
למטיס איי.טי בע"מ © כל הזכויות שמורות
יש לכם שאלה ?
השאירו הודעה ואנו נחזור אליכם בהקדם
שלח