שנקבע לקפה ?
אפליקציית טכנאים, בדיוק מה שהארגון שלכם צריך!
אפליקציית טכנאים, בדיוק מה שהארגון שלכם צריך!
מחפשים אפליקציה לטכנאים ברמה הגבוהה ביותר שקיימת בשוק ? לנו במטיס איי טי יש את הפתרון בשבילכם. אפליקצית טכנאים שעושה כל מה שנדרש. מעתה תוכלו לנהל בקלות וביעילות את טכנאי השטח שלכם מבלי לחזור על העבודה מספר פעמים
אפליקציית טכנאים הייתה ידועה לפני כעשור ככלי שמשתמשים בו רק ארגוני ענק כדוגמת: בזק, חברת החשמל, מקורות ועוד. בעבר עוד לפני עידן הסמארטפונים השתמשו במחשבי כף יד (מסופונים) בכדי לעדכן נתונים בשרת הראשי ובכך למנוע המון בלאגן של כפילויות, אי סדר, חוסר שליטה ועוד. בעבר גם אפליקציות מסוג זה לא היו משוכללות כמו אפליקציות לטכנאים שקיימות היום. מלבד תאריך הפניה, פרטי הקריאה ומיקום, תוכן וסטאטוס הקריאה לא היו שם יותר מידי נתונים שאפשר לעדכן או להכניס.

כיום, עם הטכנולוגיה המתקדמת התכנות והסנכרון אפליקציה לטכנאים היא ללא ספק אחד מהאלמנטים המועילים ביותר לארגון. אפליקציה לטכנאים עושה היום כל מה שטכנאי שטח צריך ואפילו יותר מזה. טיפול בקריאה, עדכון קריאה, סידור עבודה, ניהול מלאי טכנאי, שליחת מסרונים, חתימה דיגיטלית ועוד המון שנפרט בהמשך. כמובן שאם לא קיים מודול נשמח מאוד לפתח אותו עבורכם.

אפליקציה לטכנאים היא בהחלט מוצר חובה בארגון. ארגונים שהחלו להשתמש באפליקציה זו מדווחים על יעילות וסדר שלא ציפו לו מעולם. לנו במטיס איי טי ניסיון של עשרות שנים ביישום אפליקציות לטכנאי שטח בכל התחומים ואנו נתאים עבורכם את האפליקציה המתאימה ביותר עבור הארגון שלכם.

Untitled Document
שמרו על קשר
054.3554463
תרשיש 15 פארק תעשיה , קיסריה
למטיס איי.טי בע"מ © כל הזכויות שמורות
יש לכם שאלה ?
השאירו הודעה ואנו נחזור אליכם בהקדם
שלח